Niestraszne mu nawet gorące, tropikalne lato. Tulik Powietrzny™ to nasza kolejna innowacja, dzięki której polskie Dzieci mogą cieszyć się bezpiecznym i długim snem, a Rodzice – wygodą użytkowania i mniej stresującym rodzicielstwem.

Tulik Powietrzny™ to alternatywna wersja dobrze znanego Tulika antykolkowy otulacz, który wyposazyliśmy w cztery strefy aktywnej wentylacji. Osiągnęliśmy je za pomocą specjalnej, antybakteryjnej siateczki z merylu. To antyalergiczny, miękki i bezpieczny materiał, który ułatwia wymianę ciepłego powietrza na chłodniejsze, gdy dziecko się rusza.

Nasze autorskie rozwiązania, zastosowane w Tuliku Powietrznym™ zapewniają śpiącemu dziecku optymalną, odpowiednią temperaturę, w ten sposób nie tylko zwiększając komfort przespanych nocy – wolnych od kolki, ale także przynosząc znane z otulaczy antykolkowych Tulik ukojenie Rodzicom.

Utrzymanie odpowiedniej temperatury śpiącego dziecka jest jednym z kluczowych działań zapobiegających SIDS, tzw. nagłej śmierci łóżeczkowej. To kolejny krok w naszej walce z tym niebezpieczeństwem.

Tulik Powietrzny™ zawiera wszystkie do tej pory stosowane rozwiązania, za które Rodzice doceniają nasze otulacze antykolkowe:

  • antybakteryjną powłokę
  • dwukierunkowy zamek błyskawiczny
  • organiczny materiał (mieszanina bawełny i elastanu)
  • dodatkowe zabezpieczenie nóg dziecka przed kontaktem z suwakiem
  • ergonomiczny kształt polskiej gruszki, który promuje fizjologiczną pozycję „żabki”, zapewniając Dziecku warunki znane z brzucha Mamy, jednocześnie przynosząc elastyczną ciasnotę, podobną do tej z dziewięciu miesięcy ciąży

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt